O NAS 2019-04-24T12:31:47+00:00

Od początku związani z Gocławiem, przekazujemy wiedzę zdobytą na salach treningowych, matach i w życiu. Zaczynaliśmy swoją przygodę pod skrzydłami Łukasza Osieckiego (Szkoleniowiec Walki Wręcz w Oddziale Specjalnym Żandarmerii Wojskowej) oraz Istvana Nagy (Szef wyszkolenia w Polsce). Jesteśmy zrzeszeni w Saario Academy, a od 2017 roku działamy pod obecną nazwą, szkoląc od tamtego czasu dziesiątki kursantów.

Nauczana przez nas Classic Krav Maga to militarny system walki wręcz oparty na podręczniku Izraelskich Sił Zbrojnych z lat 70-tych. Praktyczne i sprawdzone techniki, opracowane ponad 50 lat temu zawierają proste i naturalne ruchy, które są bardzo efektywne i łatwe do nauki. Ataki, obrony, timing, taktyka, poruszanie się i obserwacja, oraz psychologiczne i umysłowe aspekty związane z przetrwaniem gwałtownego ataku – są głównymi elementami nauczanymi w Classic Krav Maga.

DEFENDO to prostota, skuteczność. Jest łatwym do opanowania systemem, ponieważ skupia się na szerokiej gamie zagrożeń jakie możemy spotkać w nowoczesnym świecie i oferuje minimalną ilość, kompleksowych rozwiązań. Zasada minimalnej ilości technik pozwala, aby poprzez powtarzalność tych samych struktur w różnych sytuacjach, uczestnicy byli w stanie skutecznie odtworzyć zdobytą wiedzę w sytuacji maksymalnego stresu. Podstawowe techniki DEFENDO są oparte na psychologicznym podejściu do strachu, stresu, poczucia zagrożenia i tym jak je wykorzystać, gdy przetrwanie zależy od własnej siły fizycznej.

Piotr Kuczyński

Czarny pas Krav Maga

Instruktor Defendo

Trener personalny

Michał Zbrojewicz

Czarny pas Krav Maga

Instruktor Defendo

Trener personalny